KAJECIK UCZNIA

wdrażanie Trzeciaków do samodzielności.


ALMANACH UCZNIA

wspieranie Czwartaków w planowaniu pracy i gospodarowaniu czasem.

Polecamy również uczniom klas starszych.

 

Jesteś zainteresowany Kajecikiem lub Almanachem?

Chcesz zamówić je dla swojej klasy?

Napisz do nas na biuro@warsztatyedukacyjne.com i poproś o wycenę.

Odwiedż naszą stronę na Facebooku
"WIEDZIEĆ WIĘCEJ"
warsztaty edukacyjne

Almanach ucznia 2017/2018

 

Przekroczenie progu i rozpoczęcie nauki w klasie czwartej to dla uczniów najtrudniejszy moment w całej edukacji w szkole podstawowej.  Dlatego tak bardzo potrzebne jest im wsparcie zarówno ze strony nauczycieli jak i rodziców. W klasach starszych uczniowie potrzebują wskazówek ułatwiających planowanie nauki i organizację czasu.

Jeśli nowy rok szkolny ma być pełen sukcesów rozpocznijcie go razem z Almanachem Ucznia! Przygotowaliśmy go specjalnie dla Was uwzględniając prośby uczniów, rodziców i nauczycieli.

 

Almanach Ucznia to niezbędnik, absolutnie konieczna pozycja przeznaczona głównie dla uczniów klasy czwartej, przydatna w klasie piątej i ułatwiająca organizację nauki w klasach starszych.  Almanach Ucznia to terminarz, kalendarz, notatnik, sekretnik, zbiór informacji, niezbędnik, przypominacz w jednym. Został stworzony po to by ułatwić uczniom organizację nauki w szkole i w domu. Można w nim znaleźć wskazówki jak ćwiczyć koncentrację i pamięć oraz jak sprawnie odrabiać lekcje. To unikalna propozycja łącząca specjalnie zaprojektowany kalendarz roku szkolnego obejmującego 42 tygodnie nauki oraz zadania ułatwiające koncentrację i pozwalające się zrelaksować. To również pomoc niezwykle przydatna dla nauczyciela. Polecana do wykorzystania podczas lekcji gdy tempo pracy uczniów jest zróżnicowane lub gdy klasa potrzebuje krótkich ćwiczeń ułatwiających koncentrację.

 

Zachęcamy do zamówienia Almanachu Ucznia drogą mailową biuro@warsztatyedukacyjne.com